DOĞANIN SÖZÜNÜ DİNLE: THE M

Doğada her şey sade ve güçlüdür. Kendini sürekli yeniler, dönüştürür. Doğa sonsuz zenginliğinin yanında bütünlüğü uyumu ve dengeyi barındırır. Doğanın içine var olan insanı da bu döngüye ve uyuma davet eder.
Doğanın şifası kendi içinde saklıdır, bu zenginliğe ancak sabır ve bilgelikle ulaşılabilir. Doğayı anlayan, yaşamda dengeyi bulur; fazlalıklarından arınır, gerçek ihtiyaçlarını fark eder, değerlerini keşfetmeye başlar.
The M, doğanın sözünü dinleyen, onun rehberliğini kabul eden, doğanın bilgeliğini, bilimle buluşturan bir marka olarak yola çıktı.
The M, Tıp eğitimini radyoloji uzmanlığından sonra homeopati ve klinik aromaterapi bilgileriyle buluşturan

Uzm. Dr. Müge Uğurlu’nun hekimlik denetiminde formüle edilmiş, yaklaşık üç senelik AR-GE çalışmaları sonucunda oluşturulmuş, doğal içerikli dermokozmetik ürünler markasıdır. The M, doğal içerikli ürünler serisine ilk adımı “Immortelle”/”Ölmez Çiçeği” ile attı.

Serideki tüm ürünler ölmez çiçeği (helichrysum italicum) esansiyel yağının yanı sıra kırmızı üzümden elde edilen resveratrol, buğday tohumundan elde edilen hyalüronik asit, nar ekstratı, arnica, organik aloe vera gibi değerli bitkisel özler içeriyor. Koruyucu madde, paraben SLES, boya, alkol ve parfüm içermiyor. The M hayvanlar üzerindeki kozmetik deneyleri kabul etmiyor. Güzel ve temiz kokusu, içindeki çiçek özlerinden geliyor.

YUKARI