DOĞANIN SÖZÜNÜ DİNLE: THE M

Doğa kendini sürekli yeniler ve dönüştürür. Sonsuz zenginliğinin yanında bütünlüğü, uyumu ve dengeyi barındırır. The M, doğanın sadeliğinin yanında sonsuz zenginliğini bilimle buluşturmak üzere yola çıkmış bir markadır. Doğanın sözünü dinler ve onun rehberliğini kabul eder. 
The M, Dr. Müge Uğurlu'nun denetiminde formüle edilmiş, yaklaşık dört senelik AR-GE çalışmaları sonucunda oluşturulmuş, doğal içerikli dermokozmetik markasıdır. Markanın ilk ürünleri içeriğinde Ölmez Çiçeği esansiyel yağını barındıran “Immortelle” doğal içerikli cilt bakım serisidir. Serideki ürünler, ölmez çiçeği (helichrysum italicum) esansiyel yağının yanı sıra kırmızı üzüm çekirdeğinden elde edilen resveratrol, buğday tohumundan elde edilen hyalüronik asit, nar çekirdeği ekstratı, arnica montana ekstratı, organik aloe vera gibi değerli bitkisel etken maddeler barındırmaktadır. Güzel ve temiz kokusu, içeriğindeki bitki özlerinden gelmektedir.

The M cildin gerçek ihtiyaçlarına kapsamlı çözümler üretmeye odaklanmış bir markadır. Cildinizin onlarca ürüne değil, düzenli bakım ve güçlü içeriğe sahip bir ürüne ihtiyacı olduğunu savunur. Ürünler, koruyucu madde, paraben SLES, boya, alkol ve parfüm içermemektedir. The M ürünleri vegandır ve geliştirilirken hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Ürünlerin paketlemesi doğa dostudur ve geri dönüştürülebilir. 
YUKARI