HAKKIMDA

İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, uzmanlık eğitimimi yine İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde Radyoloji Anabilim Dalında tamamladım. 2003 yılında Medikal Estetik uygulama sertifikası aldım. 2003-2016 yılları arasında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzman doktor olarak çalıştım.

2016 yılından itibaren, Dünya Sağlık Örgütü’nün dünyada ikinci en yaygın tedavi sistemi olarak kabul ettiği bütünsel tıp yaklaşımlarından biri olan Homeopati uygulamalarına başladım.

İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesinde Homeopati eğitimi aldım.

Homeopati bilgilerimi George Vithoulkas’ın Homeopati Akademisinde ileri seviye eğitimlerle zenginleştirdim.
ECH (The European Committee for Homeopathy)’den uluslararası geçerliliğe sahip olan homeopati diplomamı aldım. Homeopati alanındaki deneyimlerimi artırmak için Hindistan’ın Agra şehrindeki Dr. Pareek’s Homeopathic Hospital’ da bulundum.

Bezm-i Alem Üniversitesi Tıp Fakültesinde klinik aromaterapi ve fonksiyonel tıp uygulamaları üzerine eğitimler aldım. Tıpta ve doğada öğreneceklerimizin sonu olmadığı için bilgilerimi her fırsatta güncelliyor ve paylaşmak istiyorum.
Bütün bu deneyimler ışığında 2018 yılında M Clinic Pharma firmasını kurdum. Tıp eğitimimi homeopati, aromaterapi bilgilerimle ve hekimlik tecrübemle buluşturmayı amaçladığım firmamda The M doğal içerikli dermokozmetik markasını geliştirdim. Klinik çalışmalarla tamamlanan The M ile doğanın zenginliklerini cildimizin iyilik ve sağlığı için buluşturmak en büyük hedefim.

Uzm. Dr. Müge Uğurlu

YUKARI