HAKKIMDA

İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, uzmanlık eğitimimi yine İstanbul Üniversitesi İstanbul  Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalında tamamladım.  2016 yılına kadar Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzman doktor olarak çalıştım.
2017 yılında Yunanistan’da George Vithoulkas’ın Homeopati Akademisinde eğitimlere katılarak ECH (The European Committee for Homeopathy)’den uluslararası geçerliliğe sahip olan homeopati diploması aldım. Deneyimlerimi artırmak için Hindistan’ın Agra şehrindeki Dr. Pareek’s Homeopathic Hospital’ da bulundum. 
Tıp fakültesinde ve meslek hayatımda aldığım tüm eğitimlerde Hipokrat hekimliğinin en önemli ilkelerinden biri olan, “Hastalık yoktur hasta vardır” ilkesinin vazgeçilmezliğini,  koruyucu hekimliğin önemini, beden, ruh ve zihnin birbirinden ayrılmaz bir bütün olduğunu ve ancak insanı bir bütün olarak değerlendirdiğimizde kalıcı şifayı sağlayabildiğimizi öğrendim. Her zaman kişiye özel, en önemlisi kişiye zarar vermeden tedaviler yapılması gerektiğini temel prensip edindim. Buradan yola çıkarak hastalarıma bütünsel tıp uygulamalarında ve koruyucu hekimlikte kullanılan, en iyi koşullarda üretilmiş, güvenli ürünler sunmak için, M Clinic Pharma’yı kurdum. Sonrasında, The M doğal içerikli dermokozmetik markam bu süreçte yerini aldı. Klinik çalışmalarla tamamlanan The M ile doğanın zenginliklerini cildimizin iyilik ve sağlığı için buluşturmak en büyük hedefim.
Ruh-beden-zihin bir bütündür ve sanat bu bütünü sağlıklı bir şekilde birbirine bağlayan muhteşem bir kaynaktır. Bu manada, görsel sanatların birçoğunu deneyimleme şansını kendime tanıdığım için mutluyum. Yağlı boya resimlerim ile ulusal ve uluslararası birçok sergiye katıldım. Aynı zamanda gönüllüsü de olduğum Otizm Güçlü Aile Derneği’nin Bilim ve Sanat Kurulu direktörlüğünü yürütmekte olup eserlerimin satışından elde edilen geliri Derneğimize bağışlamaktayım. 
Vizyonum, büyük önderimiz Atatürk’ün dediği gibi bilimsel düşünme ve uygulama alışkanlığından vazgeçmeden ilerlemek, hedeflerim M Clinic Pharma’nın faaliyet alanlarını geliştirmek, öğrenmeye ve sanatsal aktivitelere ara vermeksizin devam etmektir.
YUKARI